Masz ponad 61 milionów do wydania! Głosuj!

Głosowanie na pomysły zgłoszone w budżecie partycypacyjnym to bardzo istotny element w całym procesie dysponowania budżetem dzielnic. Teraz to Ty masz realny wpływ na to, co zostanie zmienione w Twoim mieście. Przystąp do głosowania.

Głosowanie potrwa od 14 do 30 czerwca. Nie musisz wychodzić z domu, by zdecydować o tym, co zmieni się w Twoim najbliższym otoczeniu. Można to zrobić przez Internet. Wystarczy przejść na stronę app.twojbudzet.um.warszawa.pl, na podany mail przesłany zostanie link aktywacyjny, który umożliwi głosowanie.

Osoby ceniące tradycyjne formy głosowania powinny udać się do urzędu dzielnicy lub wyznaczonego punktu do głosowania. Poniżej przedstawiamy listę miejsc do głosowania na Pradze-Północ:

Od wtorku do piątku, 8.00-16.00 (w poniedziałki od 8.00 do 18.00) – Urząd Dzielnicy Praga- Północ, ul. Kłopotowskiego 15, sala WOM

27 i 29 czerwca, w godz. 13.00-19.00 – punkt plenerowy, skwer przy budynku, ul. Jagiellońska 47d

28 czerwca, w godz. 11.30-15.30 – Administracja Obsługi Mieszkańców Nr 5, ul. Burdzińskiego 7

21 czerwca, w godz. 11.30-15.30 – Administracja Obsługi Mieszkańców Nr 2, ul. Mackiewicza 11

Na miejscu można pobrać papierowy formularz, w którym wyszczególnione zostały pomysły zatwierdzone w budżecie. Przed oddaniem wypełnionej karty konieczne będzie okazanie ważnego dokumentu tożsamości.

Przypominamy, że nie ma możliwości przyniesienia karty w imieniu innej osoby. Głosować mogą wszystkie osoby mieszkające w Warszawie, również te, które nie są w niej zameldowane. Osoby niepełnoletnie powinny dołączyć do formularza zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Więcej informacji na temat głosowania w budżecie partycypacyjnym znajdziecie na stronie: http://www.twojbudzet.um.warszawa.pl/aktualnosci/wydarzenia/zag-osuj-na-pomys-y.

Zachęcamy do aktywnego udziału. Wybierz projekt, decyduj o kasie.

Joanna Karczmarczyk

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *